Marketing, média, újságírás, PR

BHRG Alapítvány kommunikációért felelős munkatársat keres Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
2020. 06. 19. 09:21

A BHRG Alapítvány mindennapi tevékenységével kapcsolatos kommunikáció, az alapítvánnyal kapcsolatban álló szereplőkkel – szülők, szakemberek, támogatók – kapcsolattartás.

Feladatok:

  • Részvétel az alapítvány éves kommunikációs stratégiájának a megalkotásában
  • Részvétel az alapítvány kommunikációjában:
    1. Hírlevél negyedévenkénti szerkesztése és kiküldése
    2. Facebook-on hírek megosztása
    3. Honlap karbantartása
  • Események kommunikációs tervezése és utókövetése:
    1. Konferenciák, jótékonysági események kommunikációja (plakát tervezés, vendégekkel kapcsolattartás)
    2. Konferenciával, jótékonysági eseményekkel kapcsolatban adminisztráció (regisztrációk intézése, befizetések utókövetése, számlázás, helyszíni szervezésben való részvétel)
    3. Konferenciákhoz, jótékonysági eseményekhez támogatók keresése, támogatókkal kapcsolattartás
    4. Interjúk, összefoglalók és beszámolók készítése és publikációja
  • Támogatói, kapcsolattartói adatbázis elkészítése és karbantartása
    1. Szülők adatbázisának elkészítése
    2. Szakemberek adatbázisának elkészítése
    3. Terapeuták adatbázisának karbantartása
    4. Támogatók adatbázisának elkészítése
    5. Szakmai szervezetek és társszervezetek adatbázisának karbantartása
  • Támogatókkal folyamatos kapcsolattartás
  • Új támogatók bevonására stratégia kidolgozása és utókövetése
  • Tájékoztató anyagok szerkesztése és disztribúciója (flyer, tájékoztató anyagok)
  • Média megjelenések intézése
  • Adó 1% kampány tervezése és lebonyolítása
  • Támogató partnerek szerzése
  • Külsős eseményeken való részvétel, kapcsolatteremtés

Elvárások:

  • kiváló íráskészség magyar nyelven
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete
  • államilag elismert angol középfokú nyelvvizsga bizonyítvány
  • közösségi média felhasználói szintű ismerete
  • Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete
  • Canva, vagy más plakátkészítő program ismerete