Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Intézményvezető gyermekellátó központba munkatársat keresünk Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
2020. 06. 15. 10:01

30 éve működő, eltérő fejlődésű gyermekekkel dolgozó intézmény keres intézményvezetőt.

A munkakör célja a központ mindennapi tevékenységével kapcsolatos ügyintézés, az intézménnyel kapcsolatban álló szereplőkkel – szülők, szakemberek, támogatók – kapcsolattartás.

Feladatok:

  1. Általános feladatkörök
    1. Az intézmény ügyeinek intézése, szakmai irányítása
    2. Az intézmény működési körének, céljainak és a célok elérésének meghatározása és megvalósítása, figyelembe véve a tulajdonosi és vezetői érdekeket
    3. Anyagi, emberi és pénzügyi források biztosítása az intézmény céljainak és programjainak megvalósítása érdekében
    4. Közép- és hosszútávú stratégia kidolgozása
  2. Intézményi adminisztráció
    1. Hivatalos, a működéssel kapcsolatos engedélyek, dokumentumok ellenőrzése, szükség esetén meghosszabbításuk:
      1. Egészségpénztárakkal kapcsolattartás
      2. Országos Közegészségügyi Intézet
      3. Bérleti szerződések (központ és uszoda)
      4. Biztosítások
    2. Közös képviselet intézése
    3. Levelezések kezelése
  3. Humánerőforrás-menedzsment
    1. Toborzás
      1. Éves tervezésben a betöltendő pozíciók meghatározása
      2. Közös interjúztatás a szakmai vezetővel
      3. Az új ember belépésének adminisztrációja
    2. Teljesítményértékelési rendszer kialakítása
      1. A munkatársakkal való személyes célkitűzések meghatározása személyes megbeszélés keretében
      2. Fél évente a célkitűzések ellenőrzése
      3. Tréningek és továbbképzések szervezése
      4. Munkatársi statisztika készítése évente két alkalommal
    3. Munkatársi adminisztráció vezetése
      1. Munkaszerződések előkészítése
    4. Szerződéses munkatársak elszámolásainak elkészítése havonta, ennek továbbítása az ügyvezetőnek
    5. Szabadságigények intézése
    6. A munkaszervezet kialakítása, a belső munka- és hatáskörmegosztás szabályozása
    7. Problémakezelés, munkahelyi konfliktusok elrendezése
  4. Gazdasági menedzsment
    1. Pénzügyi terv éves szintű elkészítése az ügyvezetővel közösen
    2. Pénzügyi terv monitoring
    3. Kifizetések intézése
      1. Bejövő számlák iktatása
      2. Számlák mellé teljesítésigazolás csatolása
      3. Bérleti díjak, kiadások utalásának intézése
    4. Kapcsolattartás a könyvelővel és a gazdasági tanácsadóval
      1. Az intézményi társasági mérleg- és a vagyonkimutatás elkészíttetése
    5. Infrastruktúráról való gondoskodás
      1. Leltár készítése, havonta való frissítése
      2. Elromlott, vagy hiányzó eszközök pótlása
      3. Higiéniás feltételek biztosítása (takarító, rovarirtás stb.)
  5. Kommunikáció
    1. Kommunikációs stratégia kialakítása az ügyvezetővel közösen
      1. Kommunikációs stratégia követése
      2. Kommunikációs munkatárs irányítása
      3. Marketinges anyagok kidolgozásának jóváhagyása
    2. Szülőkkel való kapcsolattartás előre meghatározott idősávban
      1. Panaszok kezelése
      2. Tájékoztató információk kiadása
    3. Kapcsolattartás egyéb szervezetekkel (önkormányzati óvodák, fejlesztőházak, stb)

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • munkájához szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • belső szabályzatok naprakész ismerete
  • humánerőforrás-menedzsment
  • gazdasági folyamatok ismerete
  • pénzügyi tervezés

Előnyök:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó szervező készség
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás, változatos munkakör. Az intézmény jelenleg arculati megújulás alatt áll, ebbe a munkafolyamatba kínálunk becsatlakozási lehetőséget vezetői pozícióba.