PHP fejlesztő kollégát keresünk Budapesten

Cégünk, a CorvinSoft Kft. első sorban web-alapú egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével és munkafolyamatok automatizálásával foglalkozik.

Irodánk Budapest belvárosában, a 6. kerületben található.

Nagy hangsúlyt fektetünk a projektek magas minőségű és határidőre történő kivitelezésére, ezt pedig a képzett munkatársak és a szorosan együttműködő, egymást támogató csapat teszi lehetővé.

Bővülésünk eredményeként olyan új kollégát keresünk, aki alapos szakmai ismeretei mellett szívesen sajátít el új technológiákat és ismereteket, képes a folyamatos fejlődésre.

Feladatok

  • Egyedi rendszerek fejlesztése csapatban és önállóan
  • Közös tervezésben való aktív részvétel
  • Meglévő alkalmazásokhoz új funkciók megtervezése és kivitelezése

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1-2 év Laravel fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek (MYSQL)
  • VueJS imserete
  • GIT ismeretek

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Szoftvertesztelési ismeretek

Amit kínálunk

  • Tudásnak és tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Izgalmas vállalati projektek
  • Stabil háttér
  • Kulturált munkakörülmények
  • Nyugodt légkör
  • Szakmai támogatás, segítőkész kollégák
  • Belső és külső képzések
  • Belvárosi iroda
  • Jelenleg teljesen otthoni munkavégzés, később akalmankénti home office lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott