Informatika, telekommunikáció

PHP fejlesztő kollégát keresünk Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 09. 09. 09:38

Cégünk, a CorvinSoft Kft. első sorban web-alapú egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével és munkafolyamatok automatizálásával foglalkozik.

Irodánk Budapest belvárosában, a 6. kerületben található.

Nagy hangsúlyt fektetünk a projektek magas minőségű és határidőre történő kivitelezésére, ezt pedig a képzett munkatársak és a szorosan együttműködő, egymást támogató csapat teszi lehetővé.

Bővülésünk eredményeként olyan új kollégát keresünk, aki alapos szakmai ismeretei mellett szívesen sajátít el új technológiákat és ismereteket, képes a folyamatos fejlődésre.

Feladatok:

  • egyedi rendszerek fejlesztése csapatban és önállóan
  • közös tervezésben való aktív részvétel
  • meglévő alkalmazásokhoz új funkciók megtervezése és kivitelezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1-2 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Laravelben vagy más modern MVC keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek (MYSQL)
  • HTML, CSS, JS ismeretek

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • GIT ismeretek
  • VueJS ismerete

Amit kínálunk:

  • Tudásnak és tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Izgalmas vállalati projektek
  • Stabilháttér
  • Kulturált munkakörülmények