Konyhai kisegítő állás Budapest belvárosi éttermébe

Budapest VII. kerületében található burgerező és mexikói éttermünkbe keresünk megbízható, pörgős konyhai kisegítőt (konyhalányt).

A munkavégzés elsősorban házhozszállításhoz készített ételek előkészítési folyamatában való részvétel, illetve egyéb konyhai feladatok ellátása  teljes- vagy részmunkaidőben (ebéd és/vagy vacsora időben)

Feladatok

  • Konyhai feladatok ellátása (ételek előkészítése, zöldségek aprítása stb.) megadott utasítások szerint.
  • A konyha takarítása, konyhaedények mosogatása, segédkezés az egyéb konyhai munkákban.

Elvárások

  • Megbízható, pontos munkavégzés.
  • Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása, fenntartása.
  • A konyha és annak környezetének folyamatos rendben tartása.

Előnyök

  • Konyhai kisegítőként szerzett korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos vállalati háttérrel.
  • Jól kiszámítható munkaidőben dolgozhat, jó hangulatban, ideális munkakörülmények között, versenyképes fizetéssel!

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott