Villanyszerelő állás Budapesten

A vasút és gépgyártás történelmében 175 éve, világszinten jelentős szerepet játszó GANZ cégcsoport tagja, – az egyedi vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó –
Ganz Motor Kft., generációkat átívelő, magasan képzett szakemberei közé keresünk karbantartó üzemünkbe

VILLANYSZERELŐ

munkatársat!

Önt keressük, ha:

  • rendelkezik műszerész vagy villanyszerelői szakirányú végzettséggel,
  • igényes a munkavégzésére,
  • előny, ha rendelkezik karbantartói szakmai gyakorlattal,
  • előny, ha rendelkezik érintésvédelmi szakvizsgával, és / vagy tűzvédelmi szakvizsgával.

Feladatai lesznek:

  • dízel motorok vezérlésének telepítése (kábelezés, bekötés),
  • elektromos rendszerek, gyártóberendezések karbantartása, javítása.

Amit kínálunk:

  • főállású foglalkoztatás egy műszakos munkarendben (6:00-14:20),
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, valamint lehetőséget adunk a szakmai előmenetelre, beiskolázásra, fejlesztési ötleteinek megvalósítására,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
  • kiemelkedő teljesítmények jutalmazása,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, kedvezményes üdülési lehetőség,
  • jól megközelíthető munkahely (Bp., VIII. kerület, Vajda Péter u.), illetve a magyarországi üzembe helyezési helyszínek.

Legyen részese a vasút és gépgyártás történelmének, jelentkezzen hozzánk!

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva-

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános