Fizikai, segéd, betanított munka

Kertész-takarító segédmunkás munkakörben álláslehetőség Budapesten a 22.kerületbe

Munkavégzés helye: Budapest 22. kerület
Fizetés: Nettó 184800 - 200000 / hónap
2020. 05. 19. 13:37

Budapest 22. kerületbe keresünk férfi munkatársat.

Munkaidő hétfőn és csütörtökön 5.45-14.15 óráig, kedd szerda, péntek 7-15.30 vagy 8-16.30-ig.

Étkezési idő: 30 perc.

Szombat vasárnap nem dolgozunk.

Hetente egy alkalommal nyári időszakban a 8. kerületben fog dolgozni.

A munka hosszú távú.

Munkabér kezdő (3hónapig) nettó 1100 ft/óra.

Szállást nem tudunk biztosítani.

Brigádok ne hívjanak!

Elsősorban pesti munkavállalók jelentkezését várjuk, akik nemcsak átmeneti megoldást keresnek.

Feladatok:

  • Lakópark udvarán fűnyírás, gyomlálás, járdák seprése, sövények nyírása, lombszedés.
  • Kukatárolók-kukák tisztán tartása, kukák ki-be húzása heti 3 alkalommal.
  • Garázsok takarítása, télen hó takarítás.

Elvárások:

  • Elsősorban olyan férfiak jelentkezését várjuk akik fizikai munkához vannak szokva, nem jelent gondot a szabadban végzett munka.

Előnyök:

  • Gyakorlattal rendelkezik, a közelben lakik (hó takarítás, bejárás miatt).

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, télen-nyáron, esős időjárás esetén is tudunk munkát biztosítani.
  • Próbaidő után fizetés emelés, egyéb juttatás (bérlet, munkaruha ).
  • Munkaidőn túl plusz kereseti lehetőség.