Budapesten futár állás teljes és részmunkaidőben, hosszú távon

Cakebox kft Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 1 500 Ft - 1 500 Ft / óra
2020. 05. 15.

Torta Futár

Mire van ahhoz szükséged, hogy csapatunk tagja lehess:

  • A legfontosabb képesség számunkra, az akarat és a pozitív hozzáállás.
  • Legyél kedves, ápolt, precíz és mosolygós a torta átadásánál.
  • Legyen B kategóriás jogosítványod és számítógépes alapismereted.
  • Hétvégi munkavégzésre való hajlandóság.
  • Ha látjuk ezeket benned és szeretnél fejlődni, akkor könnyen előre tudsz lépni nálunk.

Feladatok:

  • Rendelések összekészítése egy általunk biztosított rendszer alapján
  • A prémium torták kiszállítása a cukrászdákból a megrendelőkhöz, ami fokozott figyelmet igényel a torták sérülékenysége miatt
  • Az általunk biztosított rendszer kezelése
  • Kocsi tisztán tartása

Amit adunk:

  • Céges hűtősautót
  • Jó fizetést ígérünk ( 1500 ft/óra fizetés)
  • Karrier lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél.
  • Fizetésen felüli juttatások (jatt 100%ban a Tiéd, céges mobil, éves bónusz, mozgóbér,)
  • Fiatalos jó hangulatú csapat, ahol támogatjuk és segítjük egymást.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Jelentkezéshez várjuk fényképes önéletrajzodat.

Állás, munka területe: Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Teljes és rész munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános