Üzletkötő, területi képviselő állás Budapest és környékén

Dr. Juhász Kft.

2020. 05. 11.

A Dr. Juhász Kft egy székesfehérvári édesipari termékeket gyártó cég, amely multi, nagykereskedelmi és kiskereskedelmi partnereit látja el napi szinten az ország számos részén.

Cégünk új munkatársakat keres területi képviselői, üzletkötői pozícióra Budapest, Veszprém és Pest megye területére kiterjedően:

  • Új kiskereskedelmi egységek felkutatása, bolthálózat építése
  • Édesipari termékek bemutatása és értékesítése
  • A cég területi képviselete és elsődleges tárgyalások lebonyolítása
  • Rendelések folyamatos felvétele és teljesítése, túraútvonal összeállítása

Elvárások:

  • Értékesítésben (élelmiszeripari) szerzett szakmai tapasztalat (1-3 év)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés és rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság és lojalitás
  • Jó helyismeret

Amik kínálunk:

  • Versenyképes bérezés ( alapbér+jutalékrendszer )
  • Céges autó
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Biztos, hosszútávú, bejelentett munkahely
  • Jó munkahelyi légkör és támogató vezetés

Várjuk jelentkezését csatolt önéletrajzával és pár soros bemutatkozásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott