Epítőipari és befektetési Kft. keres hölgy személyi asszisztenst

Építőipari és Befektetési Kft. keres

Hölgy személyi asszisztenst, aki jó megjelenésű, kommunikatív, nem riad meg a felmerülő problémáktól,szeret utazni.

Munkavégzés helye,  Budapest

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT A  "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

  • Napi céges ügyek intézése
  • Projektek látogatása
  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Kapcsolattartás ügyvezetőkkel, alvállalkozókkal
  • Árajánlatok előkészítése

Elvárások

  • Jó megjelenés, kiváló kommunikációs készség mint írásba mint szóban.
  • Angol nyelv szóban, írásban, előny de nem feltétel.
  • Jogosítvány, próbaidő alatt saját gépjármű.
  • Word és excel programok megfelelő használata.
  • Internetes keresési csatornák ismerete, használata, közösségi oldalak kezelése.
  • Magas problémamegoldó készség.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fix fizetés
  • Plusz juttatások telefon, üzemanyag, laptop,ruházati támogatás.
  • Próbaidő után céges autó.
  • Nem monoton munkavégzés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető