Vendéglátás

Szakács álláslehetőség Budapest belvárosi burgerező és tex-mex éttermébe

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 04. 21. 09:50

Budapest VII. kerületében található jól befutott burgerező-mexikói tex-mex éttermünkbe keresünk megbízható, a gourmet burgerek és tex-mex spcialitások elkészítésében tapasztalt munkatársat, szakács pozícióba

Feladatok:

  • Konyhai feladatok ellátása meglévő étlap alapján (levesek, saláták, burritók, tacók, gourmet burgerek, quesadillák, desszertek).
  • Alapanyag/nyersanyag gazdálkodás.
  • Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása, fenntartása.

Elvárások:

  • Temperamentumos, pontos munkavégzés.
  • A konyha és annak környezetének folyamatos tisztántartása.

Előnyök:

  • Szakács pozícióban (burgerező / mexikói étteremben) szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos vállalati háttérrel.
  • Jól kiszámítható munkaidőben dolgozhat, jó hangulatban, ideális munkakörülmények között, versenyképes fizetéssel.