Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő állás Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 04. 20. 16:22

Cégünk a Panasonic és Camelion elemek magyarországi hivatalos importőre. 1992 óta működünk és vagyunk jelen a tradicionális piacon. Magyarországi forgalmazói vagyunk még a Varta, Duracell, Energizer és Maxell elemeknek is. Elemeken kívül széles választékban kínáljuk partnereinknek a BIC és Platinet termékeket. Alkalmazottként, vagy vállalkozóként keresünk hosszútávra területi képviselőt Budapest területére.

Amennyiben szeretne egy folyamatosan fejlődő, megbízható és korrekt cégnél dolgozni, nálunk a helye!

Jelentkezés: fényképes, részletes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezésben kérjük megjelölni, hogy alkalmazottként, vagy vállalkozóként jelentkezik az állásra, valamint a munkakezdésnek az időpontját.

Jelentkezési határidő: 2020. május 03

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel a kapcsolattartás.
  • Új partnerkapcsolatok kiépítése.
  • Rendelésfelvétel, marketing, piackutatás és merchandising.
  • Önálló munkavégzés.
  • Napi és heti jelentés készítése.

Elvárások:

  • Területi képviselői gyakorlat, vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Jó kommunikáció képesség,
  • Középfokú végzettség.
  • Windows office alapfokú kezelése

Előnyök:

  • FMCG területen való értékesítés,
  • Azonnali belépés
  • Helyismeret
  • Elemek, műszaki cikkek értékesítésben jártasság
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Fix fizetés + jutalék, prémium.
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Mobiltelefon, tablet és ha szükséges gépkocsi.