Budapesten a 22 kerületbe férfi segédmunkást keresünk

ANH KERT Kft.

Nettó 1 100 Ft / óra
2020. 04. 20.

Férfi segédmunkást keresünk 22. kerületi lakóparkba.

Kertészek,takarítók feladatainak segítése. Kukák ki-behúzása,napi fertőtlenítés a vírus ideje alatt, lombszedés, gyomlálás, nyesedék gyűjtése, hó takarítás, fűnyírás, pókhálózás...

Fontos!

Fiatal, jó fizikumú férfi munkatársat keresünk, előny ha a közelben lakik.

Brigádok kérem ne hívjanak.

Egész évben tudunk munkát biztosítani.

Munkabér nettó 1100 Ft/óra

Munkaidő hétfőn és csütörtökön 6-14, kedd szerda péntek 7-15 vagy 8-16 ig. Hétvége: pihenőnap.

Feladatok

  • Kukák ki-behúzása (heti 3x)
  • Napi fertőtlenítő takarítás (kukatároló,kilincsek, kapcsolók korlátok...fertőtlenítése )
  • Fűnyírás, lombszedés, járda söprés...
  • Pókhálózás, felmosás
  • Hó takarítás

Elvárások

  • Jó erőnlét

Előnyök

  • Ha a közelben lakik és gyakorlata van

Amit kínálunk

  • Nettó 1100 Ft/óra kezdő munkabér, próbaidő után munkaruha, és egyéb juttatások.
  • A munkát egész évben tudunk biztosítani.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott