Fizikai, segéd, betanított munka

Budapesten a 22 kerületbe férfi segédmunkást keresünk

Munkavégzés helye: Budapest és környéke
Fizetés: Nettó 1100 - 0 / óra
2020. 04. 20. 11:03

Férfi segédmunkást keresünk 22. kerületi lakóparkba.

Kertészek,takarítók feladatainak segítése. Kukák ki-behúzása,napi fertőtlenítés a vírus ideje alatt, lombszedés, gyomlálás, nyesedék gyűjtése, hó takarítás, fűnyírás, pókhálózás...

Fontos!

Fiatal, jó fizikumú férfi munkatársat keresünk, előny ha a közelben lakik.

Brigádok kérem ne hívjanak.

Egész évben tudunk munkát biztosítani.

Munkabér nettó 1100 Ft/óra

Munkaidő hétfőn és csütörtökön 6-14, kedd szerda péntek 7-15 vagy 8-16 ig. Hétvége: pihenőnap.

Feladatok:

  • Kukák ki-behúzása (heti 3x)
  • Napi fertőtlenítő takarítás (kukatároló,kilincsek, kapcsolók korlátok...fertőtlenítése )
  • Fűnyírás, lombszedés, járda söprés...
  • Pókhálózás, felmosás
  • Hó takarítás

Elvárások:

  • Jó erőnlét

Előnyök:

  • Ha a közelben lakik és gyakorlata van

Amit kínálunk:

  • Nettó 1100 Ft/óra kezdő munkabér, próbaidő után munkaruha, és egyéb juttatások.
  • A munkát egész évben tudunk biztosítani.