Vevő-, ügyfélszolgálat

Otthoni munkavégzés országosan, telefonos értékesítői munkakörben

Munkavégzés helye: Ország különböző területein
Fizetés: Nettó 100000 - 200000 / hónap
2020. 03. 23. 12:24

Mostanában mindenhol azt lehet hallani, hogy maradjunk otthon, mert jelenleg ez a legokosabb amit tehetünk. Viszont az élet nem áll le, dolgozni is kell mellette. Mi ebben tudunk segíteni.

Értékesítési tapasztalattal rendelkező jelentkezőket várunk, olyan email címmel, amin a további információkat meg tudjuk beszélni, kérdéseket tisztázni, és aki kiválasztásra kerül, azzal telefonon folytatjuk tovább.

Feladatok:

Olyanok jelentkezését várjuk, akik szeretnének otthonról dolgozni, az ország bármelyik pontján.

  • A feladat pedig telefonos értékesítés lenne, de ne ijedjen meg, nagyon egyszerű értékesítésekről lenne szó, nálunk nem kell napokat várni a sikerélményre, mert akár első órában megtörténhet. Előre megírt szkriptekkel, tájékoztató email kiküldési lehetőséggel, 2 oldalas kifogás kezeléssel, segítséggel támogatjuk a munkát, hiszen a célunk ugyanaz, sikeres értékesítők legyenek, minél előbb! Oktatás is mindössze kb. 1 órát vesz igénybe az elején, nem kell napokig tanulni, vizsgázni.

Elvárások:

  1. működőképes laptop, asztali PC, amin lehet internetezni, játszani, filmet nézni (akár egyszerűbb gép is elég hozzá).
  2. olyan internet, amivel tud youtube-ot nézni, normál sebességgel oldalakat látogatni.
  3. olyan mikrofonos fejhallgató, amivel tud majd hívást indítani (lehet usb-s, jack dugós).
  4. olyan helység, ahol tud nyugodtan dolgozni, nem zavarják a családtagok, rokonok, lakótársak.
  5. a telepítéshez TeamViewer szükséges, ami távoli hozzáférést biztosít, és biztonságosan, IT vezetőnk segítségével tudjuk a rendszerünket feltelepíteni a gépére.
  6. minimum naponta 5 óra/hetente 25 óra munkavégzés, amit H-P 09:00-18:00, és szombat 10:00-16:00 között lehet ledolgozni.

Előnyök:

  • A munkavégzés akár 1-2 munkanapon belül elindulhat.
  • Óránként 10 perc szünet jár!

Amit kínálunk:

  • Akár nettó 1000-1500 Ft-os órabér lehetőség!