Raktározás, logisztika

Termékcsomagoló munka Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 03. 06. 13:30

Az Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó cége 1987 óta. Cégünk több mint 400 laboratóriummal és 150.000-et is meghaladó analitikai megoldással jelenleg 44 országban van jelen.

Az Eurofins Technologies cégcsoport az Eurofins csoporton belül 2015 óta működik. A világszintű céghálózat kiépítéséhez már több, nagyobb múlttal rendelkező laboratórium is csatlakozott, mint a GeneScan, a Tecna, az Abraxis, az Ingenasa és a Gold Standard Diagnostics.

Új gyártóegységünk fejlesztéséhez keresünk csomagoló munkatársakat.

Feladatok:

  • Termékek csomagolása az előírt utasítások szerint
  • Csomagolással kapcsolatos minőségellenőrzési feladatok
  • Termékek kiszállításával kapcsolatos feladatok
  • Leltározási feladatok
  • A laboratórium munkájához tartozó egyéb tevékenységek végzése (nyilvántartások, dokumentumkezelés, archiválási feladatok, munkakörnyezet tisztán tartása)
  • Termeléstámogatás, részvétel gyártási problémák kivizsgálásában

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség

Előnyök:

  • Ipari termelési tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete (alapfokú)