Kereskedelem, értékesítés

HoReCa területi képviselő álláslehetőség Budapest és környékén

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 03. 06. 08:07

A Pek-Snack Kft. az ország egyik legkorszerűbb sütőipari vállalata, amely helyben sütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A 6000 m2-es igali gyárból látjuk el az országos lefedettségű franchise hálózatunkat. A hálózatban több mint ezer látványpékségen keresztül szolgáljuk ki a fogyasztóink igényeit.

A Pek-Snack Kft. (www.peksnack.hu) bővülő csapatába keres HORECA területi képviselő munkatársat, budapesti és Pest megyei munkavégzéssel

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

HORECA területi képviselőként az alábbi feladatokat fogja ellátni:

  • Üzleti partnerek látogatása, túraterv elkészítése
  • A vállalat termékeinek értékesítése szállodáknak, kávézóknak, vendéglátóhelyeknek és nagykereknek
  • A termékek láthatóságának, disztribúciójának és elérhetőségének biztosítása
  • Promóciók, trade marketing aktivitások megvalósítása
  • Új partnerek felkutatása és piai információk gyűjtése
  • Konzultatív értékesítés partnerink részére
  • Partnereink lojalitásának és forgalmának növelése
  • A vevők forgalmát és vásárlási szokásait alapul véve egyedi megoldások kidolgozása
  • Rendszeresen jelentések készítése, pontos és precíz adminisztrációs tevékenység
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

Ön a mi emberünk, amennyiben:

  • Minimum középfokú végzettséggel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalattal bír
  • Felhasználói szinten ismeri és használja az MS Office-t
  • A nyitottság és a kitartás jellemzi, könnyen tud kapcsolatot teremten

Amit kínálunk:

Munkájáért cserébe az alábbi juttatásokra számíthat:

  • Egy dinamikusan és folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérrel rendelkező cég munkatársa lesz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel
  • Piaci szintű bérezés
  • Béren kívüli juttatások, cafeteria
  • Céges autó, magán kilométer használattal
  • Céges mobiltelefon és laptop