Ingatlanértékesítő állás díjmentes képzéssel,fix fizetéssel,jutalékkal Budapesten a XIII. kerületben

Díjmentes képzés, FIX fizetés + Jutalék!

Budapest XIII. kerület, Szent István parkban nyílt ügyvédi- és ingatlanközvetítő irodánkba valamint Pécs-Belváros Rákóczi út 18. szám alatt található exkluzív kirakatirodánkba, továbbá szekszárdi irodánkba

Ingatlanértékesítő

kollégákat keresünk.

  • Dolgozzon velünk egy fellendülőben lévő ingatlanpiacon. A folyamatosan növekedő eladási volumen most minden ingatlan referens számára kedvező lehetőséget biztosít.

A Great Home Franchise vezetése, több mint 12 éves szakmai tapasztalattal, minőségi ingatlanközvetítőként célul tűzte ki, hogy egy megújuló ingatlanpiacon európai normáknak megfelelő szolgáltatást nyújtson.

Ügyfeleink segítséget kapnak tőlünk, hogy ingatlanjaikat, ingatlan tanácsadó kollégánk közreműködésével gyorsan, kényelmesen, biztonságos körülmények között értékesíthessék.

Ha fontos Önnek a minőségi szolgáltatás, szeretne egy sikeres csapat részeként dolgozni, szakmai fejlődésre és elismerésre vágyna, átlagon felül akar keresni és kitartóan tud ennek érdekében dolgozni, akkor itt a lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Szakmai gyakorlat
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Budapest,

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Feladatok

  • Az új ingatlan értékesítő kollégák elsődleges feladata a meglévő portfólió értékesítése és annak folyamatos bővítése. A portfolió bővítés érdekében kollégáink telefonos értékesítő (Call center) feladatot is ellátnak.
  • Ezt követően Ingatlantanácsadó kollégáink körültekintő alapossággal térképezik fel az értékesíteni kívánt ingatlanokat.
  • Megvizsgálják az ingatlan jogi hátterét és tulajdonviszonyait.
  • Elkészítik az ingatlan hirdetéséhez szükséges marketing anyagot, majd ez alapján feltöltik a GHF rendszerébe.
  • Előre egyeztetett időpontban kikísérik a potenciális vevőket és részletesen bemutatják nekik az ingatlanokat.
  • Lebonyolítják az áralku folyamatát, komoly vételi szándék esetén írásos vételi ajánlatban rögzítik a Vevő ajánlatát.
  • Megfelelő végzetség esetén hitel ügyintéző (hitel tanácsadó) feladatot is ellátnak, ennek hiányában továbbítják az ügyfelek hitel igényét a hitelközvetítő kollégánk felé.
  • Megegyezést követően - ügyvédi segítséggel - megszervezik és lebonyolítják az adásvételt.

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány)
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • sikerorientált, pozitív gondolkodás
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • kiemelkedően magas kereseti lehetőség (Fix + Jutalék)
  • modern irodai háttér
  • rugalmasan alakítható munkaidő és változatos munka
  • professzionális színvonalú értékesítési rendszer
  • értékesítő munkát támogató, komplex informatikai rendszer
  • díjmentes irodai telefonhasználat
  • marketing támogatás, hirdetési felület és kiemelési lehetőség
  • folyamatos fejlődést és előrelépést biztosító képzési rendszer
  • karrier lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott