Személy- és vagyonőrt keresünk budapesti XIII. kerületi irodaház őrzésére

Budapest XIII. kerületi irodaház őrzésére keresünk személy-és vagyonőr munkatársakat.

Bérezés: megállapodás szerint.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • komplex objektumvédelmi szolgálat
  • épület ellenőrzése napi több alkalommal (járőr szolgálat)
  • személy - és vagyonvédelmi feladatok ellátása
  • Munkaidő: beosztás szerint 15, ill. 24 órás műszakban.

Elvárások

  • minimális számítástechnikai ismeretek
  • rendezett megjelenés
  • érvényes vagyonőri igazolvány + tanúsítvány

Amit kínálunk

  • rendezett foglalkoztatás
  • hosszútávú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • piaci értékű bérezés
  • munkaruha biztosítása
  • cafetéria
  • Mt. szerinti juttatások (pótlékok, túlóra, utiköltség térítés: 15 Ft/km)

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott