Könyvelő állás 6 órás részmunkaidőben Budapesten

Egy magyar tulajdonú építőipari-mérnöki szolgáltatásokat nyújtó vállalkozás, a Lakógép Kft. keres központi irodájába könyvelő munkatársat, 6 órás részmunkaidőben, azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helye: Budapest, II. kerület.

Feladatok

  • Bejövő számlák, szerződések ellenőrzése, iktatása
  • Banki utalások lebonyolítása
  • Jóváhagyási folyamat ellenőrzése
  • Pénzügyi folyamatok összefogása, ellenőrzése
  • Nyilvántartások koordinálása
  • Számlák, szerződések tekintetében partnerekkel való közreműködés, egyeztetés
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Kontrolling munkájának támogatása
  • Központi irodavezetővel és a telephelyi irodavezetőkkel való együttműködés
  • Egyéb a pénzügyi vezető által kért riportok, jelentések, feladatok elvégzése
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárások

  • Pénzügyi/Közgazdasági/Gazdasági felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, pontos munkavégzés, kiváló problémamegoldás, analitikus gondolkodás, terhelhetőség

Előnyök

  • Kulcs-Soft számlázó program ismerete előny

Amit kínálunk

  • Egy fiatalos, ambiciózus, nagyszerű csapatot
  • Modern munkakörnyezetet
  • Egyedülálló vállalati kultúrát
  • Részben otthoni munkavégzési lehetőséget

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott