Gépjármű karbantartó munkatársat keresünk budapesti 10. kerület használt autó telephelyünkre

Autó-Everest Kft.
Budapest X. kerület
Nettó 250 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2020. 02. 24.

Gépjármű karbantartót keresünk!

Több, mint 18 éve piacon levő használt autók értékesítésével foglalkozó autókereskedésünk az Autó-Everest Kft csapatába Gépjármű karbantartói munkakörbe munkatársat keresünk.

Munkaidő: Hétfő-Péntek : fél 9 - 17ig, 2 hetente szombaton 9- 13ig

Fizetés tudás szinttől függően 250.000Ft-tól.

Fényképes önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helyszíne: 1103. Budapest Gyömrői út 115

Feladatok

Az új munkatárs feladat:

  • Autóápolás, gépkocsi átadásra való előkészítés.
  • Gépjárművel polírozása szükség esetén és karbantartása, végellenőrzés nagytakarítást követően.
  • Apróbb karosszéria elemek fel-le szerelése.
  • Gépjárművek mozgatása

Elvárások

Munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Autó szerelői háttér (előny, de nem feltétel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkájára igényes, pontos, precíz, proaktív munkavégzés

Előnyök

  • Autó szerelői háttér.

Amit kínálunk

Amit kínálunk, hogy hosszú távon együtt dolgozhassunk:

  • Versenyképes fizetés (tudásszinttől függően)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, folyamatosan fejlődő háttér
  • Motiváló Munkakörnyezet és hangulat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott