Irodai adminisztrátor munka Budapesten

Elektromos járművek értékesítésével foglalkozó cégünkhöz keresünk irodai adminisztratív munkakörbe és ügyfelekkel való kapcsolattartásra , rész- vagy teljes munkaidős kollégát.

Munkavégzés helye.: Budapest, 1066. Ó utca 6/b

Fényképes önéletrajzokat a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése
  • Számlák előkészítése könyvelésre, bekérése/kiállítása
  • Belföldi beszerzések (pl irodaszerek rendelése
  • Postázás , Futár rendelés
  • Szállítások szervezése

Elvárások

  • minimum alapfokú társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • minimum érettségi

Előnyök

  • Előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat valamint mielőbbi munkakezdés.

Amit kínálunk

  • Családbarát munkaidő (kisgyermekes szülők jelentkezését is nagy örömmel vesszük)
  • Fiatalos , vidám csapat
  • Változatos feladatok
  • Innovatív technológiák

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott