Hitelügyintéző-pénztáros munkatársat keresünk Budapesten

Ha tagja szeretnél lenni egy jó hangulatú, fiatalos csapatnak akkor Téged keresünk!

Küldd el jelentkezésed állásajánlatunkra!

Feladatok

  • Vásárlók tájékoztatása a vásárláshoz kapcsolódó hitel lehetőségekről
  • Hitel ajánlatok, hitelszerződések valamint a kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Banki adminisztrációs felület kezelése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Pénztári feladatok ellátása, számlázás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pénzügyi terület iránt érdeklődés
  • Magabiztos kommunikáció
  • Nyitottság a számok ’világára’
  • Precizitás, pontosság
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • MNB (PSZÁF) által előírt „független biztosításközvetítői” és/vagy „pénzügyi szolgáltatás közvetítő” tanúsítvány
  • Banki hitelezésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos támogatás és képzés
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • Alapbér, mozgó bér, cafeteria, egyéb pótlékok
Munkavégzés helye:
  • Budapest - Hunyadi János út 19, (Savoya Park)
  • Budapest - Bevásárló utca 4. (KIKA mellett)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos