Fizikai, segéd, betanított munka

Álláslehetőség üzemi takarító munkakörben Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 02. 12. 13:05

Adatkábel-gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk megbízható munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • Gyárudvar és raktár rendben tartására keresünk munkatársat napi 8 órában. Takarítási feladatai elvégzésére kézi seprőgépet is használ.
  • 1 műszakos munkarend (7:00 – 15:00)

Elvárások:

Szükséges végzettség:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Szorgalmas, megbízható, feladatait gondosan elvégzi.

Amit kínálunk:

Bérezés:

  • bruttó 1.280 Ft/óra + jelenléti bónusz bruttó 11.000 Ft/hó + cafeteria bruttó 250.000 Ft/ év