Fizikai, segéd, betanított munka

Margitszigeti hotelbe éjszakás takarítót keresünk azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Budapest és környéke
Fizetés: Nettó 168000 - 0 / hónap
2020. 02. 11. 14:19

Margitszigeti hotelbe éjszakás takarítót keresünk azonnali kezdéssel, állandó bejelentett 8 órás munka.

A közös területeket és a konyhát kell éjszaka takarítani, gyakorlott megbzható idősebb takarítót keresünk!

Fizetés bankszámlára utalással minden hónap 10.-én.

Munkaidő heti 5 nap 2 szabadnap, kezdés: 21.00-05.00-ig,

Fizetés nettóban 1000Ft /óra, cafeteria: vacsorát biztosítunk a hotel személyzeti konyháján.

Érdeklődni telefonon lehet:

  • 0670/ 330 21 85 vagy
  • mailben:"Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Takarítási feladatok végzése a hotel közös területein, konyháján, gyógyászati részlegén.

Elvárások:

  • Használni kell tudni a felületeken a tisztítószereket, eszközöket, és a gépeket is.

Előnyök:

  • Biztos bejelentett munka, jó csapat akiktől a szakmai tudást elsajátítható.

Amit kínálunk:

  • Cafeteriaként a hotel személyzeti konyháján meleg étkezést biztosítunk, minden éjszaka 23.00-kor, közös vacsora a személyzettel.