Fizikai, segéd, betanított munka

Zuglói panzióba keresünk szobalányt heti 1-2 napra

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 02. 11. 09:17

20 éve működő zuglói panziónkba keresünk gyakorlattal rendelkező szobalányt heti 1-2 napra, lehetőség szerint inkább hétvégére.

Munkaidő: 8 órás munkarend (08:00-16:00)

Fizetés: 10000 Ft/ nap

Fizetés minden hónap 10. napján, napi kifizetésre nincs lehetőség

Egyéb fontos tudnivalók:

  • Az épület 2 emeletes, így a lépcsőzés elkerülhetetlen.
  • A naponta takarítandó szobák száma szezononként változik (nyáron több (18 db) szobát kell takarítani, télen kevesebbet.
  • Amennyiben a munkavégzés nem igényli a 8 órát (főleg télen), el lehet menni hamarabb. Ez a bérezést nem érinti. Ugyanígy fordítva is, ha tovább kell maradni esetleg (nem nagyon fordul elő), akkor az kiegyenlíti, amikor hamarabb ér véget a munkaidő.

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését, kérem keressen bizalommal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • szobák takarítása (ágyneműk és törölközők cseréje, porszívózás, fürdőszoba teljes körű takarítása)
  • közös terek tisztántartása
  • szennyesek mosása és teregetése, előkészítése a következő munkanapra

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • fizikai teherbírás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat