Bolti webáruház eladó álláslehetőség Budapesten

Eladói munkakörbe keresünk autósboltba munkatársat főként teljes munkaidőbe.

A munkavégzés helye, jól megközelithető helyen a Bp, I. ker. Battyányi térnél, üzletebe eladó webáruház kiszolgáló munkakörbe.

Főleg autófelszerelés témakörben működő üzlet, ezért autós,műszaki szakirányú érdeklődés előnyös.

Webáruház kezelés rendelések kiszolgálása, bolti eladás a fő tevékenység.

Estleg a külső Diósdi raktárunkba is keresünk webáruházzal kapcsolatos munkatársat.

Feladatok

  • Eladói munkakörrel kapcsolatos tevékenységek.
  • Webéruház rendelés kiszolgálás összekészítés, csomagolás, bolti eladás.
  • Számítógép, pénztárgép kezelés

Elvárások

  • Jó komunikációs készség, vevőkkel való barátságos kiszolgálás.
  • Számítógép alapszintű kezelése.
  • Műszakilag hozzáértőbb.
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • Számítógép ismeret
  • Angol nyelv
  • Autós, műszaki ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat vállalkozás, rugalmas munkabeosztás.
  • Hosszútávú munkalahetőség
  • A cég növekedésével előrelépési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott