Kampányszervező asszisztens állás Budapesten

Propertinvest Bt.
Budapest XIV. kerület
Bruttó 1 900 Ft / óra
2020. 02. 03.

Családias légkörben, részmunkaidőben, heti 3-4 napban lennél segítségünkre újonnan induló kampányunk lebonyolításában. A beosztás rugalmas, a feladatok részben otthonról végezhetőek.

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?

  • közösségi média oldalakra tartalomstratégia tervezése és megvalósítása (szöveges, képi, videós)
  • social media kampányok szervezése, levezénylése
  • kampányvezetővel való kapcsolattartás

Elvárások

Mit kell hogy tudj?

  • Felelősségteljes gondolkodásmód
  • Pontosság, időben elvégzett feladatok
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználás
  • Közösségi média oldalakban jártas felhasználó (instagram, facebook,  twitter)
  • Rugalmas, kezdeményező személyiség, jó kommunikációs készséggel

Előnyök

Mi jelent előnyt?

  • online fókuszú kampányok koordinálásában szerzett tapasztalat
  • hirdetési rendszerek ismerete
  • photoshop ismerete, grafikusi tapasztalat

Amit kínálunk

Mit ígérünk?

  • Változatos, kreatív feladatok
  • Rugalmas időbeosztás, heti 12-16 óra, melynek egy része otthonról végezhető
  • azonnali munkakezdés
  • nettó 1500 Ft órabér vagy feladat szerinti bérezés megegyezés alapján
  • elszámolás két hetente
  • motivált, lendületes csapat, támogató légkör

Ha alkalmasnak érzed magad, akkor jelentkezz és küld el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva és  hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános