Értékesítő munkatársakat keresünk Budapesten

Ébresztő Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 350 000 Ft / hónap
2020. 01. 30.

Dinamikusan fejlődő belvárosi ingatlanirodánkba sikerorientált tanácsadókat keresünk.

A tudást átadjuk, hátteret biztosítjuk!

Befektetett munka függvényében mért kiemelkedő jövedelem, rugalmas munkaidő.

Feladatok

Munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése.
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk

  • változatos, kihívásokkal teli munkafolyamatok
  • a befektetett munka függvényében mért kiemelkedő jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • ingyenes oktatás

Ha eltudod magad képzelni egy 17 éve sikeresen működő, professzionális ingatlan iroda munkatársaként, várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott