Értékesítő - területi képviselő állás Pest megyei munkavégzéssel

SVÉDSZERSZÁM Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 250 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2020. 01. 29.

A SVÉDSZERSZÁM kft. multinacionális hátterű, prémium minőségű szerszámok kis- és nagykereskedelmével foglalkozik bajai központtal és budapesti telephellyel.

Üzletkötő kollégákat keresünk Pest megyei munkavégzéssel.

Elsősorban szerszámértékesítéssel, vagy hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkező kollégákat keresünk.

Feladatok

  • Termékértékesítés, rendelésfelvétel viszonteladók, vállalkozások, szakemberek számára
  • kapcsolattartás meglévő partnereinkkel, új ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • heti túrai tervek szerint ügyfelek látogatása
  • szakmai tanácsadás
  • beszámolók, jelentések, riportok, statisztikák készítése

Elvárások

  • több éves, direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • lelkiismeretes, pontos, xmotivált személyiség
  • eredmény és vevőorientáltság
  • minimum középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • meglévő, élő kapcsolatrendszer előnyt jelent

Előnyök

  • Szerszám értékesítési tapasztalat, illetve a szerszám üzletág ismerete kiemelt előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • alapbér + kiemelten magas jutalék
  • szakmai betanítás, folyamatos háttértámogatás
  • értékesítést támogató eszközök (szóróanyagok, katalógusok, szezonális akciók, informatikai háttértámogatás)
  • céges gépjármű
  • mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott