Adminisztráció, irodai munka

Konyhai adminisztrátor munkatársat keresünk Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
2020. 01. 29. 14:06

XIII. kerületi Jófalat Ételfutár cégünk dobozos étel készítéssel és házhoz szállításával foglalkozik Budapesten és környékén!

Üzemi és irodaházi konyha feladatainak adminisztrációjára keresünk munkatársat!

Feladatok:

  • Elsődleges feladat az étlap berögzítése, és szerkesztése a séf és a dietetikus útmutatása szerint
  • Receptúrák táblázatba szerkesztése szakmai segítséggel
  • Szállítólevelek kitöltése
  • e-mailek kezelése
  • Irodaházi konyhákkal való egyeztetés, kapcsolattartás
  • adminisztrációs feladatok
  • informatikai háttérrendszer , Excel és Word (Open Office) használata

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • analitikus, logikus gondolkodás
  • számolási készség
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Excel gyakorlat nélkülözhetetlen a munkához

Előnyök:

  • A vendéglátás területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • hétfőtől-csütörtökig 8-16 óra, pénteken 10-18 óra között,
  • alkalmazotti munkaviszony
  • kedvezményes ebéd