Pénzügyi referens pozícióba munkalehetőség Budapesten

Partnerünk egy budapesti (3. kerületi) nyomdaipari középvállalat. A megnövekedett pénzügyi feladatok elvégzésére keressük fenti új kollégát számukra.

Kezdés: azonnal

Jelentkezéshez kérjük küldje önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Pénzügyi feladatok ellátása (számlázás, utalások elvégzése, pénztárkezelés, stb.)
  • Pénzügyes kollégával, könyvelővel és közvetlen felettessel (ügyvezető) történő szoros együttműködés
  • Kapcsolódó szoftverek használata (pénzügyi és crm)
  • Kapcsolódó szerződések, nyilvántartások kezelése és előkészítése
  • Kintlévőség-kezelés
  • Együttműködés csapattagokkal, kérésre egyéb területen történő támogató munkavégzés, (kontrolling, kalkulációk készítése)
  • Közvetlen felettes kérése alapján egyéb proaktív feladatvégzés nagyfokú önállósággal

Elvárások

  • Pénzügyi affinitás és végzettség
  • Termékdíj ismerete előnyt jelent
  • Kommunikatív, proaktív hozzáállás, precíz munkavégzés
  • Megbízható személyiség, bizalmas jellegű feladatvégzésre való alkalmasság
  • Önálló döntéshozási és feladatvégzési készség
  • MS Office programok ismerete
  • Családias munkakörnyezetet értékelő, hosszú távú munkavégzést megbecsülő, elhivatott attitűd

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil, munkahely, családias munkakörnyezet
  • Karrier lehetősége (pénzügyi vezetővé válhat idővel)
  • Versenyképes bér, megbecsült és értékelt Kollégális viszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott