Futár munka Budapesten és környékén

Na-Ti Trade Kft.

2020. 01. 15.

XIII. kerületi Jófalat Ételfutár cégünk dobozos ételkészítéssel és házhoz szállításával foglalkozik Budapesten és környékén.

Saját autóval történő kiszállítással keresünk futár munkatársakat heti 5 nap munkavégzéssel csak munkanapokon H-től P-ig. (HÉTVÉGE ÉS ÜNNEPNAPOK SZABADOK!!)

Feladatok

  • megrendelések felvétele, ételek kiszállítása max. délután 13 óráig
  • az ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • a termékeink népszerűsítése és az ügyfélkör bővítése

Elvárások

  • ápolt megjelenés, jó fellépés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • alkalmazotti jogviszony,
  • stabil vállalati háttér,
  • hosszútávú munkalehetőség
  • önálló munkavégzés- versenyképes fizetés: napi 8.000-10.000 Ft + üzemanyag + borravaló + kedvezményes ebédrendelés.

Érdeklődés: 30-6551719 számon.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános