Irodai munkatársat keresünk Budapesten

Caviar Palace Farm egy barátságos, családi környezetű cég bővítésként keres egy kollégát a Budapest IX kerületi üzemünkben irodai munkatársként

vegancaviarluxury.com
caviarspecialist.eu

Jeletkezési szándékot és önéletrajzokat kérem küldjék a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

1. Új üzleti partnerek felkutatása
2. Közvetlen termékértékesítés, terméknépszerűsítés
3. Kapcsolattartás a vevőkkel és a potenciális vevőkkel
4. Piaci információk begyűjtése, elemzése
5. Napi jelentések a közvetlen felettes felé

Elvárások

1. Orosz, magyar, angol nyelvtudás és magabiztos szóbeli kommunikáció
2. Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
3. B kategóriás jogosítvány
4. Számítógép középszíntű felhasználói ismerete (Word, Excel, Internet)
5. Határozott és magabiztos személyiség
6. Jó kommunikációs készség, vevőorientáltság

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Orosz

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott