Fizikai, segéd, betanított munka

Éjszakai takarító, konyhai munka Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
2020. 01. 10. 14:07

Tisztelt Munkavállalók!

Budapesti éttermekbe keresünk új munkatársakat.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, 6 órás munkaviszony, hosszútávú munka.
  • teljes körű betanítás, tervezhető 23 munkanapos beosztás.
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzések ideje: 24.00-06.00-ig;

                                      22.00-04.00-ig;

                                       23.00-03.00-ig;

Feladatok:

  • Vendégtér, mosdók, konyha napi szintű tisztán tartása.
  • Konyhai gépek, berendezések tisztítása, fekete mosogatás.

Elvárások:

  • Betanítás után önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, jó állóképesség.

Bérezés: NETTÓ 184 000 Forint. Próbaidő lejárta után havi 10 000 Ft jelenléti bónusz, negyedéves kifizetéssel.

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a 06-20-238-6420-as vagy a 06-70-632-9206-os telefonszámon várjuk.