Adminisztráció, irodai munka

Budapesti irodánkban asszisztens állás

Munkavégzés helye: Budapest, VIII.
2020. 01. 07. 10:31

Az ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft. országos ügyfélkörrel rendelkező vállalkozás, amely 28 éve nyújt munka-tűz-környezetvédelmi és foglalkozás-egészségügyi szolgáltatásokat ügyfelei részére. Budapesti irodájukba keressük új munkatársukat ASSZISZTENS pozícióba.

Feladatok:

Feladatok, amelyek az új Munkatársra várnak:

  • Telefonhívások fogadása, üzenetek rögzítése és továbbítása
  • Különböző levelezések bonyolítása ügyfeleik és kollégáik felé
  • Ajánlatok és szerződések előkészítése, a hiányzó adatok bekérése és pótlása
  • Iktatási és archiválási feladatok ellátása
  • Egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

Szükséges végzettség és tapasztalatok:

  • Középfokú végzettség
  • Irodai asszisztenciában szerzett munkatapasztalat (minimum 2 év)
  • Gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office; kiemelten Outlook, Word és Excel használata)

Ahogy az ideális Pályázót elképzeljük:

  • Figyelmes, segítőkész és megbízható munkaerő
  • Kiváló kommunikációs készséggel bír
  • Pontosan, precízen és vezetői utasítás szerint végzi a munkáját
  • A kapott információkat és tudást beépíti a mindennapi munkavégzésbe
  • Vidám, mosolygós és pörgős személyiség

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk az új Munkatárs számára:

  • Alkalmazotti munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hétköznap 8:00-16:00 közötti munkarend
  • Utazási támogatás (BKV bérlet)
  • Könnyen megközelíthető iroda (metróval, villamossal, busszal)
  • Mobiltelefon (meghatározott költségkerettel)