Takarító kollégát keresünk budapesti apartman takarítására

Kovács-Csatlós Róbert Adószámmal rendelkező magánszemély

Nettó 4 000 Ft - 4 000 Ft / óra
2020. 01. 07.

Takarítót keresünk VI. kerületi apartman takarítására!

Fő feladatok:

  • portalanítás, porszívózás, felmosás, ágyazás, fürdőszoba takarítás stb.

A munkaidő 1, max. 1,5 óra/lakás.  Függ az apartman vendégek utáni állapotától.

Nagy koszra nem kell számítani, de takarítás után szőrszál, hajszál nem maradhat sehol!

Az ágyneműket és törölközőket haza kell vinni és azok mosása,szárítása otthon történik.

Sokszor a szállás díjának beszedése is a munka része (plusz juttatás ellenében!), ezért alapfokú angol nyelvtudása elvárás.

A vendégek pár éjszakát maradnak és van amikor a váltás 2-3 órán belül érkezik. Rugalmas időbeosztás szükséges!

Munkabér 4.000 Ft /takarítás.

A részleteket személyesen megbeszéljük.

Fényképes jelentkezését emailben várom a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Köszönettel, Kovács Róbert.

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott