Vendéglátás

Biciklis ételfutár kollégákat keresünk Budapesten ingyen szállással

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Nettó 200000 - 350000 / hónap
2020. 01. 06. 14:35

Biciklis ételfutár csapatot építünk Budapest belvárosában ingyen szállással!

Ha szeretnél egy újonnan induló, lendületes, jó hangulatú 10 fős csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk biciklis futárnak.

Futárainknak ingyen szállást biztosítunk a belvárosban és havi nettó 200.000 Ft fix+jutalékkal+jattal kiegészített fizetést.

!! Az első hónapban heti kifizetéssel !!

!! Új, Részmunkaidős lehetőség! Jelentkezéskor jelezd, ha nem igényled a szállást(+15.000 Ft! fix) vagy részmunkaidőben szeretnél egyéni díjazásért dolgozni! !!

Célunk egy olyan csapat kiépítése amelynek tagjai folyamatosan motiválják egymást és szabadidejüket is szívesen töltik együtt, ehhez biztosítunk csapatbázist a város szívében, közös programokat, az egyéni és csapatteljesítmény díjazását,a szükséges felszerelést és a biztosítást.

Amiket mi elvárunk a sikeres jelentkezőktől:

  • Legyél kedves és jó fej az emberekkel
  • Szeress bringázni
  • Legyen saját biciklid
  • Készíts egy fényképes bemutatkozást nekünk

Jelentkezz hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Étel elszállítása az éttermekből a címzetthez bicikliddel
  • Legyél kedves és jó fej az emberekkel!

Elvárások:

Előnyök:

  • Futár vagy Biciklis tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Biztosítunk csapatbázist a város szívében, közös programokat, az egyéni és csapatteljesítmény díjazását,a szükséges felszerelést és a biztosítást.
  • Saját bicikli viszont elvárás!