Álláslehetőség pénzügyi asszisztens munkakörben Budapesten

Cégünk azonnali kezdéssel pénzügyi asszisztenst keres.

A foglalkoztatás ideje: 6 órás

Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában kérjük eljuttatni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az önéletrajznak tartalmaznia kell a korábbi munkahelyek megnevezését, feltüntetve azon személy nevével, beosztásával és elérhetőségével, aki referencia/ajánlás adására jogosult.

Az önéletrajzhoz kérjük, csatolja motivációs levelét, valamint adja meg fizetési igényét.

Feladatok

  • bankszámlák monitorozása,
  • bankkal és szállítókkal kapcsolattartás,
  • számlák, bankkivonatok archiválása,
  • bankszámlákkal kapcsolatos egyéb adminisztráció,
  • egyéb, pénzügyekkel kapcsolatos adminisztráció.
  • könyvelési csapat munkájának támogatása
  • számlázás
  • bejövő-kimenő számlák könyvelése
  • megrendelők, teljesítési igazolások és egyéb iratanyagok kezelése
  • pénzügyi/média/kontrolling riportok készítése
  • egyéb adminisztrációs és ad hoc feladatok
  • havi és éves zárásokban való részvétel

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi, számviteli végzettség,
  • Több éves tapasztalat hasonló munkakörben,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Önálló munkavégzés,
  • Terhelhetőség,
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság,
  • Gyors tanulási készség, jó problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • 6 órás munkavégzés, mely idővel 8 órás is lehet,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott