Informatika, telekommunikáció

Budapesten adattárház fejlesztő állás pályakezdőnek is adatbázis fejlesztői ismerettel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2019. 12. 19. 09:55

Adattárház szerver oldali környezetével kapcsolatos fejlesztések elvégzésére keresünk tapasztalt, vagy tapasztalattal kevésbé rendelkező munkavállalót.

Munkavégzés helye: Budapest és home office

Irányadó munkarend: 9-17h (h-p)

Munkavégzés Partnercégünk saját állományában.

További információ: 0630 847 5430

Nyilv. szám:
FE/12/1532-2/2017.

Adatvédelmi szabályzat:
NAIH-143335/2018

Feladatok:

- adattárház szerver oldali környezetével kapcsolatos fejlesztések elvégzése megadott specifikáció alapján
- egyeztetés a Megrendelői oldal képviselőjével a specifikációt érintő kérdésekről
- fejlesztői tesztek elvégzése és dokumentációk elkészítése

Elvárások:

- MSSQL, Oracle vagy SAS valamelyikének ismerete
- adatbázis fejlesztői tapasztalat
- angol nyelvismeret (olvasás)
- otthoni munkavégzéshez szükséges infrastruktúra megléte (stabil internet, számítógép és alap irodai szoftverek)

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődési lehetőség
- érdekes és változatos munka hosszú távon
- versenyképes fizetés (tapasztalattól függő)
- részben otthoni munkavégzés lehetősége
- költségtérítés MT. szerint