Vendéglátás

Konyhai kisegítő állás Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest V.kerület
Fizetés: Nettó 1200 - 1500 / óra
2019. 12. 19. 10:14

Bazilika közvetlen közelében ázsiai kisbüfébe konyhai kisegítőt keresünk.

Minden nap nyitva 9-21 óra között, heti 2 szabadnap biztosítva.

Ázsiai, koreai ételek ismerete előnyt jelent, ezek előkészítése, tálalása, átadása, napi konyhai rendbentartás, takarítás a feladaok között van.

Feladatok:

  • Étel előkészítése, kiadása.

Elvárások:

  • Angol nyelv ismeret, érettségi.

Előnyök:

  • Ha van tapasztalat ilyen jellegű munkában, angol nyelvtudás, esteleg koreai is.

Amit kínálunk:

  • Mindennapi 9-21 óráig tartó nyitvatartással üzemelő ázsiai kisbüfénkbe keresünk angolul beszélő konyhai kisegítőt.
  • Heti 2 szabadnap biztosított,