Csapatunkba keresünk köszörűs munkatársat

Cégünk egy dinamikusan fejlődő, 19 éves múlttal rendelkező, ipari-szolgáltatási területen működő magyar tulajdonú vállalat.

Az ipari szolgáltatás területén egyedülállóan komplex szolgáltatást nyújtunk. Hidraulika szerviz, elektromos szerviz, általános gép szerviz szolgáltatásunkat egy jól felszerelt forgácsoló üzem és egy nagy raktárkészlettel rendelkező hidraulika szaküzlet egészíti ki.
Budapesten, a Csepel Művek területén több mint 7000 m2-es telephelyünkön közel 60 fős létszámmal rendelkezünk.

Csapatunkba keresünk:

Köszörűs

munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Cégünk telephelyén, Csepelen.

  • Az önéletrajzokat a "JELENTEKEZM" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Egyedi alkatrészek köszörülése, berendezések üzemeltetése.
  • Alkatrészek rajz szerinti készre gyártása.
  • Elkészített felületek önellenőrzése.

Elvárások

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Szerszám ismeret
  • Alapos, pontos munkavégzés

Előnyök

  • CNC esztergán szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott