Vendéglátás

Pultos állás azonnali kezdéssel Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
2019. 12. 05. 10:40

XI. kerületi közel-keleti hangulatú, több mint 10 éve működő vízipipázónkba keresünk pultos kollégát!

Ha elmúltál 18 éves, de nem vagy még 100 és dolgoztál már pultosként, vagy még nem, de érdekel a vendéglátás, van elég önbizalmad és úgí érzed, hogy képes vagy új dolgokat megtanulni, szereted a kihívásokat és szeretnél egy vidám, jó csapatban dolgozni, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Ételek és italok elkészítése
  • Vízipipák elkészítése
  • Pult rendben tartása
  • Pult előkészítése
  • A felszolgáló érkezéséig a vendégek kiszolgálása, felszolgálói feladatok ellátása 17 óráig.

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Jó állóképesség
  • Teherbírás
  • Minimális angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Heti 2/ 5 nap munka: Egyik héten hétfő, kedd, péntek, szombat vasárnap; másik héten szerda, csütörtök
  • Havi kifizetés
  • Fix napi bér + jatt
  • Munkaidő: 12- 23, vagy 12-01 óra, nyitvatartástól függően