Kereskedelem, értékesítés

Eladó munkakörben álláslehetőség budapesti Nemzeti Dohányboltban

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII.ker.
Fizetés: Bruttó 250000 - 270000 / hónap
2019. 11. 29. 09:26

Budapest, 18. kerületében működő Nemzeti Dohányboltunkba, lehetőség szerint lottó vizsgával rendelkező munkatársat keresünk!

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, versenyképes fizetés, forgalom orientált prémium rendszer, egyéb juttatások

Előny:

  • Hasonló üzletkörben szerzett tapasztalat, vevő orientáltság, nagy munkabírás

Jelentkezés önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Telefonszám: 0630/3719-314

Feladatok:

  • Áruátvétel, Árufeltöltés, értékesítés,

Elvárások:

  • Lottó terminál vizsga

Előnyök:

  • Stabil, kiszámítható munkahely, korrekt fizetés

  • Versenyképes fizetés,
  • Prémium rendszer, egyéb juttatások, motivációk