Fizikai, segéd, betanított munka

Küldeménykezelő állás budaörsi és budapesti raktárakba

Munkavégzés helye: Budapest és környéke
Fizetés: Nettó 2000 - 2000 / óra
2020. 03. 16. 11:09

BUDAPESTI FIZIKAI MUNKA

/Küldeményfeldolgozás/!

Budapesti, budaörsi és fóti, alkalmi fizikai munkára keresünk, 16. életévüket betöltött, minimum 8 általánost elvégzett

  • munkanélkülieket,
  • nappali-, esti- vagy levelező- tagozatos diákokat,
  • másodállást kereső munkavállalókat,
  • nyugdíjasokat.

Választható műszakok és munkanapok!

Műszakok: hétfőtől–péntekig 3 műszakban, többfajta választható műszakkezdéssel, túlórázási lehetőséggel.

Kiemelt bérezés!!!

  • nettó alapórabér 2000 Ft + pótlékok.
  • szállás és utazástámogatás.

Jelentkezés: a 06/30/9635-633 vagy a "JELENTKEZEM".

Feltétel: Bejegyzés mentes hatósági erkölcsi bizonyítvány, magyar nyelv ismerete, arab és római számok ismerete.

Feladatok:

  • csomagküldemény-feldolgozás, PDA kezelés, egységképző mozgatás, rakodás
  • Csomagküldemények kézi feldolgozása. Egységképzők (raklapok, görgős konténerek, ládák, zsákok) kézi erővel történő anyagmozgatása. PDA kezelés. Gépjárművek rakodása.

Elvárások:

Elvárt képességek: a latin betűk ismerete, jó olvasási és monotónia tűrő képesség, az arab és a római számok ismerete, a magyar nyelv társalgási szintű ismerete.

Súlyterhelés: 20-50 kg

Előnyök:

  • Logisztikai, komissiózási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Heti fizetés, kiemelt bérezés / 2000 ft/ó nettó/
  • szállás és utazás támogatás