Kereskedelem, értékesítés

Részmunkaidős állás fénymásoló üzletben Pesterzsébeten

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Nettó 950 - 1000 / óra
2019. 11. 14. 08:05

Pesterzsébeti fénymásoló üzletbe alkalmi munkatársat keresünk, heti 4-8 órában 13-17-ig illetve 9-12-ig (szombaton). Esetenként egész nap.

Feladatok : a vevők teljeskörű, udvarias, segítőkész kiszolgálása, mely lehet nyomtatás, eladás, szövegszerkesztés, szkennelés, toner/tintapatron értékesítése,névjegy készítés, faxolás, tehát rengeteg irodai szolgáltatás.

Feladatok:

  • nyomtatás,
  • szövegszerkesztés,
  • szkennelés,
  • eladás,
  • árazás,
  • rendelés,
  • rendrakás.

Elvárások:

  • Erős helyesírás, PC, Office Word ismerete. Kassza helyes kezelése. Rugalmas beosztás.

Előnyök:

  • Proaktív, talpraesett személy.
  • Gyors felfogóképesség.
  • Minimális angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Alklmazkadó munkaidő, hosszútávú lehetőség.
  • Változatos munkakör!