Alkatrész értékesítő munka Budapesten

Mazda - Kia - Hyundai - Toyota személy és kisteherautó bontó alkatrész értékesítő munkatársat keres.

Feladatok

  • Ügyfelek kiszolgálása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Vevőszolgálati és kommunikációs folyamatok biztosítása
  • Az autóalkatrész értékesítési folyamatok szakszerű működtetése
  • Raktárkészlet kezelés, raktározás

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Alkatrész ismeret
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Önállóság , kiemelkedő problémamegoldó és jó kommunikációs készség
  • Precíz , pontos , önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Ügyfélközpontú szemlélet , csapatszellem , módszeres , nyugodt személyiség
  • Alkatrész értékesítő munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat, barátságos munkakörnyezet
  • Több éves múlttal rendelkező cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Szakmai elismertség és hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott