Pályakezdő minőségbiztosítási mérnök pozícióba kollégát keresünk Budapesten

        Ha igen, jelentkezz hozzánk Pályakezdő Minőségbiztosítási Mérnök pozícióba!

 CAF Hungary 1994 óta vagy jelen az országosan közlekedő vasúti kocsikkal, a városi közösségi közlekedésben 2013 óta Debrecenben veszünk részt villamosainkkal. 2015-ben elindult az első budapesti CAF villamos is, a 9 modulból álló egyterű, alacsonypadlós CAF URBOS 3, mely a maga 55,9 méteres hosszával a világ leghosszabb villamosa.

Feladatok

Milyen feladatokkal fogsz megismerkedni?

  • Villamosok minőségügyi ellenőrzése és az esedékes változások jelentése
  • Tesztelési folyamattal kapcsolatos beszámolók naprakészen tartása
  • Rendszeres brainstorming a spanyolországi mérnökökkel
  • Kapcsolattartás az Ügyféllel és az illetékes hatóságokkal

Elvárások

Téged keresünk, ha…

  • Tanulmányaidat mérnöki területen végezted (BsC vagy MsC)
  • Jártas vagy a mechanika és az elektronika területén
  • Pályakezdő vagy 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Amit kínálunk

CAF Hungary az alábbiakat biztosítja számodra:

  • Angol tudásod gyors fejlődése
  • Külföldi betanulási időszak
  • Változatos feladatok
  • Számunkra fontos a nálunk dolgozók elégedettsége
  • Rendszeres szakmai tréningek
  • Stabil vállalati háttér
  • Az iparág legkorszerűbb technológiája

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott