Mammut Intimissimi üzletbe eladó kollégát felveszünk

Donnavera Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 170 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 11. 06.

A CALZEDONIA cégcsoport franchise partnereként a Donnavera Kft. TELJES MUNKAIDŐS ELADÓT keres a Mammut Bevásárlóközpontban található INTIMISSIMI (olasz fehérneműket forgalmazó) üzletébe.

Feladatok

  • vevők megszólítása, szakszerű kiszolgálása
  • üzlet rendben tartása, árukészlet kezelése (árazás, kihelyezés)
  • kitűzött kereskedelmi célok elérése
  • pénztárgép, számítógép kezelése, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Kereskedelmi/értékesítési tapasztalat előny
  • vevőközpontú beállítottság
  • kommunikatív, lendületes, pozitív személyiség
  • határozott, talpraesett, ápolt megjelenés
  • célorientáltság
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete és magabiztos használata (olasz és más idegen nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelmet, kimagasló prémium csomagot, bkk bérletet, munkaruházatot, egyéb kedvezményeket, fejlődési és előre lépési lehetőséget kínálunk fiatalos csapatunkban

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott