Budapesten szobalány-recepciós munka 7 szobás kis lakáshotelben

Dudásné Némeh Aletta Adószámmal rendelkező magánszemély
Budapest Margitsziget
Nettó 150 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2019. 11. 04.

15 napra akár nettó 200-350 ezer Ft.

Szobalány - recepciós  kollégát keresünk egyszemélyben Pesten 7 szobás kis lakáshotelbe.

A 15 szabadnapokon ingyenes szálláslehetőség!

Nettó akár 200-250-350 ezer.-Ft. jutalékkal egyebekkel / összesen a 15 munkanapra (15 szabadnappal)!

Keresek megbízható, vendégközpontú, munkájára igényes munkatársat  2 vagy 3 nap ügyelet-munkanap és 2 vagy 3 nap szabadnap váltakozással egy személyben szobalány-recepciós munkakörben pesti, belvárosi kis 7szobás szálláshelyre (lakáshotelbe) inkább 50-65 év körüli (lehetőleg friss-nyugdíjas), de korhatár nélkül is, erkölcsös, családi probléma mentes, dolgos, agilis háziasszony típusú, nemdohányzó, antialkoholista, önálló, értelmes nőt esetleg férfit, társalgási angol(fontos!!) nyelvtudással!

Szép hely, összetett munka, családias körülmény.

Bér:fix alap plusz jutalékok, például ledolgozott 15 napra eső nettó akár 200-350ezer Ft.

Ebből az alap a garantált (ha semmi munka nincs, akkor is) a 15 napra 150.000.-Ft, napi 24 órás ügyeletben ottalvással.

Plusz a jutalékok, prémiumok, plusz a reggeliztető pénz, plusz a szobai minibárok utáni haszon, plusz a borravaló, plusz egyebek pld. piperemosás, vasalás stb.

Ezek forgalomfüggők, de az alapfizetés még az üres szobáknál is garantált.

Részletes fotós bemutatkozást telefonszámot várok!

Bővebb tájékoztatást telefonszámmal a bemutatkozás után küldök.
(Csak olyan irjon, aki tényleg beszél alapfokon angolt.)

Jelentkezni lehet emailban:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szabóné Anna

Feladatok

  • Az érkező vendégeink fogadás-utaztatása angol nyelven 24 órás ügyeletben, plusz a takarítás és gépi mosás.

Elvárások

  • Tapraesett határozott egyéniség, lealább társalgási angol nyelvtudás.

Előnyök

  • Teljesen felszerelt szállással egybekötött (bentalvós) munkakör.
  • A szabadnapokon ingyenes szálláslehetőség!

Amit kínálunk

  • Biztonságos családias körülmények, kellemes környezetben, fix garantált alapfizetés plusz jutalékok, plusz egyéb bevételek.
  • A munkát ellátó lehet vállalkozói szerződéses, vagy lehet egyszerűsített foglalkoztatásos (idegenforgalmi munka).

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott