Adminisztráció, irodai munka

Ügyintéző munkatársnak állás Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2019. 10. 30. 08:54

A hazai felsőoktatás elismert intézménye, az ELTE népszerű képzéseket kínáló Pedagógiai és Pszichológiai Kara felvételt hirdet a Neveléstudományi Doktori Iskola

ügyvivő szakértői

pozíciójába, határozott, 2 éves időtartamra, hosszabbítási lehetőséggel.

Feladatok:

  • A Neveléstudományi Doktori Iskola működésének támogatása, ügyviteli és szervezési feladatainak teljes körű ellátása:
  • nyilvántartás- és adatbáziskezelés,
  • oktatásszervezés,
  • költségvetés tervezése, szerződéskötés,
  • vezetőségi ülések szervezése, jegyzőkönyvvezetés,
  • kapcsolattartás a PhD hallgatókkal, a doktori iskola oktatóival, a kar és az egyetem más szervezeti egységeivel.

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi végzettség,
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, levelező rendszerek stb.),
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • képesség precíz, pontos, gyors, önálló munkavégzésre,
  • párhuzamos feladatok kezelésének képessége,
  • kezdeményezőkészség,
  • asszertív kommunikációs készség,
  • csapatmunkára nyitott, együttműködő személyiség.

A pályázat részeként benyújtandó:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez

Előnyök:

  • felsőoktatásban szerzett adminisztrációs tapasztalat,
  • a Neptun használatának ismerete.