Budapesti Designbútor Bemutatótermünkbe eladó munkatársat keresünk

Budapesti Designbútor Bemutatótermünkbe eladót keresünk.

Exkluzív környezetben, fiatalos csapatba várunk Téged,
Ha szereted az igényes belső tereket, érdekel a lakberendezés, van egy kis műszaki érzéked és szeretnéd a munkád során e területen fejleszteni magad, legalább középfokú végzetséggel rendelkezel.

Feladatod a vevők körbevezetése, termékeink bemutatása, segítségnyújtás, tanácsadás anyag és modellválasztásnál, megrendelések felvétele, kezelése, anyagrendelések leadása.

Fix munkarendet, 8 órás munkavégzést, versenyképes fizetést kínálunk.

Örülünk, ha angolul alapszinten beszélsz és van eladói vagy értékesítői tapasztalatod.

Jelentkezésedet várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.

Feladatok

  • vevők körbevezetése bemutatótermünkben
  • termékeink bemutatása
  • segítségnyújtás, tanácsadás anyag és modellválasztásnál
  • megrendelések felvétele, kezelése
  • anyagrendelések leadása.

Elvárások

  • legalább középfokú végzetség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • szereted az igényes belső tereket, érdekel a lakberendezés
  • van egy kis műszaki érzéked

Előnyök

  • eladói, értékesítési tapasztalat
  • lakberendezéssel kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk

  • Exkluzív környezet
  • fiatalos csapat
  • fix munkarend
  • versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott